2016

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ‘ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ’ 2016
  
ΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΣΧΟΛΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΚΛΑΙΡΗΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΛΜΑΑΝΝΑ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΡΟΥΛΗΚΑΤΕΡΙΝΑΑΝΑΒΡΥΤΩΝΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΜΑΝΩΛΗΣ5ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΓΚΟΣΑΠΟΣΤΟΛΗΣΑΝΟΙΞΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΕΡΒΟΣΓΙΩΡΓΟΣ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥΝΙΚΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΑΡΙΣΤΕΑ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΙΧΑΜΑΡΙΑ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΞΕΝΙΑ6ο ΑΧΑΡΝΩΝΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΠΑΝΑΕΥΓΕΝΙΑΕΛΛΗΝΟΓΑΛΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΕΛΕΝΗ6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣΒΑΡΣΑΜΗΣ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΔΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΡΖΑΜΑΝΗΘΕΟΔΩΡΑ6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΕΝΟΥΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟΜΗΧ. ΗΛ. ΥΠΟΛ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥΜΑΡΙΑΡΙΖΑΡΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ5ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥΔΑΝΑΗΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΓΩΝΙΔΗΕΙΡΗΝΗ2ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣΓΙΑΝΝΗΣ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΜΑΤΟΓΛΟΥΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΒΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΚΟΥΛΗΣΓΙΩΡΓΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΟΤΗΝΑΝΤΙΑ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣΟΡΕΣΤΗΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
ΛΙΟΛΙΟΥΕΛΙΣΑΒΕΤ9ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ & ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΥΑΡΓΥΡΗΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΕΙΡΗΝΗ6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΑΖΗΣΧΑΡΗΣ6ο ΑΧΑΡΝΩΝΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΜΕΖΑΔΗΜΗΤΡΑ2ο ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΚΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΤΣΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΤΟΡΟΣΙΑΝΜΑΡΙΑΝΝΑΑΜΕΡ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΤΕΧΝΟΛ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΦΛΟΥΡΗΔΑΝΑΗΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΕΡΟΥΒΕΙΜΜΙΧΑΛΗΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΨΑΡΑΥΤΗΚΑΤΕΡΙΝΑ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)