2011

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011 ΣΤΑ Α.Ε.Ι.
ΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΤΜΗΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΚΥΡΙΑΚΗ4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΑΛΕΞΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΟΥΙΩΑΝΝΑ3ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΦ.Π.Ψ. (ΠΡΟΓΡ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ) ΑθΗΝΑΣ
ΒΑΡΟΤΣΗΕΛΕΝΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΒΗΤΤΑΣΠΑΣΧΑΛΗΣΕΚΠ. ΔΟΥΚΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΚΙΚΑΣΜΑΡΙΝΟΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΖΑΠΠΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1ο ΠΕΥΚΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥΕΛΣΑΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΤΣΙΜΗΤΣΗΜΑΡΙΑΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΙΓΑΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΦΦΕΣΙΩΝΕΚΠ. ΔΟΥΚΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚAΡΔΟΜΑΤΕΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΑΛΛΙΑΒΙΛΜΑΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΤΑΙΟΥΒΑΡΒΑΡΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΙΣΤ. ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΚΟΙΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΗΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΙΣΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 
ΜΠΙΛΗ ΑΘΗΝΑΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΙΤΑΔΟΣΑΝΔΡΕΑΣΕΡΑΣΜΕΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΑΜΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ6ο Ν.ΙΩΝΙΑΣΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΙΚΕΛΛΗΣΑΡΗΣΕΚΠ. ΚΩΣΤΕΑ-ΓΕΙΤΟΝΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥΝΙΚΟΛΑΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΛΕΝΗ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑΙΟΝΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΓΙΑΝΝΗΣΕΚΠ. ΔΟΥΚΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ-ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ Ε.Μ.Π.
ΡΕΤΣΑΛΕΝΙΑΑΝΑΒΡΥΤΩΝΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΣΣΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣΠΑΛΛΑΔΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΟΥΖΟΥΦΩΤΕΙΝΗ1ο ΠΕΥΚΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥΔΑΦΝΗ2ο ΑΘΗΝΩΝΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣΑΞΙΟΠ. ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ Γ.Π.Α.
ΤΙΝΓΚΙΛΙΑΝΣΤΑΥΡΟΣ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣΜΑΞΙΜΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΤΟΥΣΕΡΤΙΑΚΩΒΟΣ2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥΣΤΕΛΛΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΑΝΤΡΕΑΣ1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011 ΣΤΑ Τ.Ε.Ι.
ΑΛ-ΝΤΑΡΟΥΙΣΛΙΑΝΑΠΑΛΛΑΔΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΛΑΧΟΥΕΙΡΗΝΗ1ο ΠΕΥΚΗΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣΘΟΔΩΡΗΣΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΜΑΛΙΤΗΣΝΑΣΟΣ1ο ΠΕΥΚΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΝΟΥΣΗΕΛΕΝΗΔΙΟΝΥΣΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & Μ.Μ.Ε. ΠΥΡΓΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΤΙΝΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΦΑΙΗ1ο ΠΕΥΚΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΟΥΓΚΑΕΛΙΑΝΑΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΦΡΟΔΙΤΗΕΚΠ. ΜΑΝΕΣΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣΑΡΗΣ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΕΛΕΝΗ4ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ6ο Ν.ΙΩΝΙΑΣΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΞΕΙΝΗΣΒΑΣΙΛΗΣ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΤΑΖΗΑΝΘΗ6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΣ1ο ΠΕΥΚΗΣΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΝΑΕΚΠ. ΔΟΥΚΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΑΝΙΕΛΕΝΗ3ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΙΓΙΟΥ