2010

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 ΣΕ Α.Ε.Ι.
ΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΤΜΗΜΑ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΟΣΜΗΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Ο.Π.Α.
ΑΣΜΑΤΟΓΛΟΥΕΛΕΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Ο.Π.Α.
ΒΡΕΤΤΟΥΚΩΝ/ΝΑΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΡΤΖΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΝΑΒΡΥΤΩΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣΘΑΝΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΟΥΡΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2ο ΠΕΥΚΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣΣΠΥΡΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΚΟΜΗΕΥΑ1ο ΠΕΥΚΗΣΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΣΟΦΙΑ2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΛΕΤΣΗΣΚΩΝ/ΝΟΣΑΝΑΒΡΥΤΩΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΚΛΕΙΩΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ Ο.Π.Α.
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣΓΙΩΡΓΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΕΦΑΡΜ. ΜΑΘ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π.
ΜΙΧΕΛΑΚΗΕΛΕΝΗ6ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΒΙΟΜ. ΔΙΟΙΚ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥΚΕΛΛΥ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Ο.Π.Α.
ΝΤΑΡΖΑΝΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΑΒΡΥΤΩΝΗΛ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΞΕΙΝΗΒΑΣΩ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΞΕΙΝΗΕΙΡΗΝΗ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΖΑΕΥΔΟΚΙΑΒΑΡΒΑΚΕΙΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩΙΟΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΚΑΤΕΡΙΝΑ4ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΕΡΡΟΣΛΕΩΝΙΔΑΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΗΛ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΗΛΙΟΥΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Ο.Π.Α.
ΡΕΚΚΑΣΜΙΧΑΛΗΣΠΑΠΑΓΟΥΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΥΜΠΟΥΡΑΣΑΝΤΩΝΙΟΣΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΑΛΙΟΥΡΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΗΛ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π.
ΤΣΕΚΟΥΡΑΝΟΡΑ2ο ΠΕΥΚΗΣΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΖΙΡΒΕΛΑΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Ο.Π.Α.
ΦΑΛΙΕΡΟΣΚΩΝ/ΝΟΣΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΥΤΙΛΗΣΦΩΤΗΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
ΧΑΜΗΛΟΥΜΑΡΙΝΑ2ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ2ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΝΑΥΤ. & ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΑΝΤΡΕΑΣ1ο Ν. ΨΥΧΙΚΟΥΙΚΑΡΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 ΣΕ Τ.Ε.Ι.
ΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΣΧΟΛΕΙΟΤΜΗΜΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣΓΙΩΡΓΟΣ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΕΚΡΗΣΒΑΓΓΕΛΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝΜΟΥΣ. & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΚΘΕΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΣΑΝΑΒΡΥΤΩΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ1ο ΚΗΦΙΣΙΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΙΣΚΗΡΑΦΑΙΗΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΣΙΛΙΤΗΣΣΑΡΑΝΤΗΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣΓΙΩΡΓΟΣΑΝΑΒΡΥΤΩΝΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΣΓΙΩΡΓΟΣ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣΓΙΑΝΝΗΣ1ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΠΑΝΙΔΑΜΑΡΙΑ5ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ5ο ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣΒΑΡΒΑΚΕΙΟΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ